Postavili jsme + 25let

header left2header left2
178
realizovaných dřevostaveb

Repliky roubených domů

repliky roubenych domuMáme rádi šikovné české ručičky, a proto Vám zhotovíme repliky starých roubených staveb či jakéhokoli masivního nábytku.

V dnešním náročném světě je útěk do přírody mnohdy útěchou naší duše.

 

 

 

 

Repliky roubených domů

Roubené domy dotvářely vždy ráz malebných horských vesniček. Tuto krásu je škoda ničit. Proto svojí prací přispíváme k obnově těchto krásných staveb.

Opravíme nejen staré stavby, ale i stavby památkově chráněné. Pro skanzeny jsme schopni na základě dobových plánů vyrobit jakýkoli typ roubené stavby.

Pokud jsou staré domy moc zničené provedeme demolici poničených částí a vystavíme dům znovu. Uděláme Vám jeho přesnou kopii – repliku.

Repliky roubených domů

Repliky nábytku

Selský nábytek neodmyslitelně patří do všech roubených domků i stylových restaurací či penzionů. Dle původního nábytku jsme schopni provést naprosto identické repliky.

Dřevěný nábytek nejen v selském stylu má své kouzlo, a proto by neměl být nahrazován nábytkem moderním. Alespoň ne v místech, kde by to narušilo celkový koncept místa či stavby.

Nejčastějšími replikami bývají repliky interiérů roubených domů. Ať u nových nebo u obnovených. Kuchyně s kachlovými kamny a pravým selským nábytkem potěší opravdu každého.

 

Repliky nábytku

 

Nezávazná kalkulace tlačítko dole

oddelovac 960 bottom

Vypracujeme vám nezávaznou kalkulaci zdarma.
Ušetříme vám čas a náklady za zbytečné investice. odeslat poptávku

 

Remarketing Google všechny stránky